fbpx

Vírivky – Nemecká špička rozobraná do poslednej skrutky

Vírivky Villeroy & Boch

 (Rozobrané do poslednej skrutky)

Preskúmajte vírivky špičkového Nemeckého výrobcu. Všetko čo chcete vedieť v najpodrobnejšom článku Slovenského internetu.

Prečo vírivka Villeroy & Boch?

– Špičková nemecká značka
– Unikátna možnosť voľby masáže
– 16 možností masážnych sedadiel
– Mimoriadne odolná konštrukcia
– Extrémne nízka spotreba energie

Konštrukcia vírivky:

1. UniBase je prvotriedny základ, ktorý je navrhnutý pre extrémnu odolnosť voči poveternostným vplyvom, znižuje hluk a vybrácie.
2. UniFrame nosné komponenty sú pevné a presné. Konštrukcia drží vaničku spojenú so základňou v jednom kuse.
3.UniColumn Pod základňou vírivky sa nachádza spevnená podpora pre silno zaťažované plochy, ktorá dodatočne zosilňuje celkovú štruktúru vírivky.
4. UniShell Škrupina sa skladá z trojvrstvového systému, ktorý zabezpečuje extrémnu pevnosť a stabilitu. Škrupina je odolná nárazom, UV žiareniu a poveternostným vplyvom.
5. Skelet EternaWood Robustný a krásny. Tak pôsobí vonkajší obal – skelet vírivky Villeroy & Boch. Dekor v štruktúre dreva je naviac mimoriadne odolný a čo je dôležité nevyžaduje žiadnu údržbu.

Šetrenie energie

V útrobách víriviek Villeroy&Boch nenájdete žiadne dlhé potrubia, komplikované ventily, prívodné trubky. Konštrukcia je navrhnutá profesionálmy s cieľom maximálne znížiť energetickú náročnosť a teplené straty. Takouto optimalizáciou si tak môžete vychutnávať horúci kúpeľ, pohodu a relax z minimálnymi prevádzkovými nákladmi.

vírivky
virivka

Filtračný systém

Filtračný systém WellSpring prefiltruje vodu ( celý objem výrivky) až 150 krát za deň. O čistotu vody sa stará trojitý filter, ktorý je doplnený leštiacim filtrom, ktorý zachytí aj tie najmenšie nečistoty. Vy si tak môžete bezstarostne užívať dokonale čistú priezračnú vodu. Filtre dokonca nemusíte čistiť, stačí ich jednoducho vymeniť za nové podľa potreby.

filtrácia vírivky
filtrácia vírivky

 

Vymeniteľné masážne sedadlá JetPak

Vlastniť vírivku od Villeroy&Boch znamená, že máte 16 víriviek a nie len jednu. S unikátnym vymeniteľným systémom sedadiel JetPack, aký neponúka žiadna iná značka na svete si môžete v jednej vírivke užiť až 16 rozličných druhov masážnych programov. Tento unikátny systém Vám umožní užívať si stále niečo nové, sedadlá sú neustále vyvíjané a pribúdajú nové a vy si tak môžete kedykoľvek dopriať nový typ masáže, dokúpiť nové JetPack sedadlo a prispôsobiť wellness vaším individuálnym požiadavkách.

JetPack
JetPack

Villeroy & Boch

Villeroy&Boch je inovatívna spoločnosť s tradíciou. Je to jedna z najdôležitejších značiek v Nemecku, Európe a dokonca vo svete. Od svojich počiatkov pred viac ako 260 rokmi, sa táto výrobná spoločnosť na keramiku stala lifestylovou značkou. Značka má zastúpenie vo viac ako 125 krajinách a má 15 výrobných závodov v Európe, Mexiku a Thajsku. Villeroy&Boch zameriava svoje aktivity hlavne na Kúpeľne a Wellness rovnako aj na divíziu stolového riadu. Wellness je zameraný hlavne na technológie vírivých systémov pre vnútorné aj vonkajšie vírivky a dizajn. Prezrite si aktuálnu ponuku na stránkach Villeroy&Boch

Rozdelenie víriviek

rozdelenie víriviek
villeroy boch vírivka

Vírivky Villeroy&Boch si môžete vybrať z troch základných rád, ktoré sa cenovo rozdeľujú a tým Vám dávajú možnosť zakúpiť si Villeroy&Boch podľa Vašej náročnosti čo sa výbavy týka a rovnako tak podľa sumy ktorú chcete do vírivky investovať. Aj tá najlacnejšia vonkajšia vírivka od Villeroy&Boch je špička na trhu víriviek.

Villeroy & Boch rada víriviek Sport-X

Rada Sport-X ponúka dobre vybavenú vírivku s jedným vymenitelným JetPack sedadlom. Každá vírivka Sport-X má ovládací panel Balboa, špičkový termokryt Sunstar, americké čerpadlá WaterWay. Vírivky rady Sport X sú ideálne  ak ste náročný zákazník a hľadáte špičkovú vírivku za rozumné peniaze. Vírivky Villeroy & Boch je možné úplne zapustiť do zeme, pričom stačí jeden servisný vstup vďaka technológií JetPak. V rade Sport X si môžete vybrať zo 4 modelov, ešte predtým Vám vysvetlím čo znamenajú jedotlivé čísla v označení. Príklad : Model Sport X 131 Prvé číslo znamená 1 JetPack, druhé číslo, že vírivka je pre 3 osoby, tretie číslo že má 1 motor/čerpadlo.

Modely rady Sport X

Sport X 162

Ideálna vírivka, ktorá spĺňa väčšinu požiadaviek zákazníkov. Technológia JetPack s jedným vymeniteľným masážnym sedadlom a systém EnergySave tvoria spoločne špičkovú vírivku s najnižšími prevádzkovými nákladmi. Každý jednotlivý model Villeroy&Boch spĺňa prísne energetické pokyny Kalifornskej energetickej komisie (CEC). S virivkou Villeroy & Boch ušetríte mnohonásobne viac peňazí oproti ostatným. Ak plánujete celoročné používanie vírivky Villeroy&Boch je jednoznačná voľba.

vírivka Sport X 162
Sport X 162

Sport X 162 

Rozmer vírivky je 224 x 224 x 91 cm, obsahuje 1x sedadlo JetPack Bežná cena : 13680.-Eur naša cena s 20% zľavou 10944.-€ s DPH

Sport X 151 R

Model Sport X 151R je ideálna vírivka pre menšie rodiny. Rozmerovo ideálna pre 4 osoby s pohodlným tvarovaným lehátkom a 3 sedákmi. Jeden zo sedákov je vymeniteľný JetPack typ RainShower, ktorý poskytuje špičkovú výkonnú hydromasáž pre váš chrbát. ( Žiadny vzduch len čistý silný tlak vody )

Sport X 151
Sport X 151

Sport X 151R

Priemer vírivky je 201 cm, výška: 79 cm, obsahuje 1x sedadlo JetPack Bežná cena : 10680.-Eur naša cena s 20% zľavou 8544.-€ s DPH

Sport X 151

Model  Sport X 151 je vírivkou pre 4 osoby s pohodlne tvarovaným lehátkom a 3 sedákmi.

Sport X Line 151
Sport X line 151

Sport X line 151

Rozmer vírivky je 201 x 224 cm, výška: 91 cm, obsahuje 1x sedadlo JetPack Bežná cena : 11280.-Eur naša cena s 20% zľavou 9024.-€ s DPH

Sport X 131

Sport X 131 je ideálna vírivka pre 1-2 osoby. Určená je pre relaxáciu a ozdravovacie masáže. Veľkou výhodou je výška len 79cm, pretože prejde cez 80 cm dvere. Môžete si ju vybaviť niekoľkými vymeniteľnými sedadlami JetPack a užívať si tak pravidelné striedanie niekoľkých druhov masáží.

vírivka sport X131
Sport X 131

 Sport X line 131

Rozmer vírivky je 168 x 208 cm, výška: 79 cm, obsahuje 1x sedadlo JetPack Bežná cena : 10080.-Eur naša cena s 20% zľavou 8064.-€ s DPH

Villeroy & Boch rada víriviek Comfort Line

Plne vybavená vírivka rady Comfort Line R-série. Vírivky Villeroy & Boch R-série sú všetkým čo vyžaduje náročný užívateľ. Počet vymeniteľných sedadiel JetPack  je viac ako na polovici pozíc, ktoré vírivka ponúka. Máte tak možnosť meniť masáže medzi pozíciami a dopĺňať svoju vírivku novými aktualizovanými JetPak-my. Vírivky rady SR-Line ponúkajú oproti základnej rade naviac programovateľný ovládací systém, profesionálny ozonátor typu CD a samozrejme ešte viac masážnych panelov. Energeticky najúspornejšie sú hlavne vírivky Villeroy & Boch vďaka technickému riešeniu JetPack. Čím Viac JetPack sedadiel tým úspornejšia vírivka.

Comfort Line R7L

Model R7L je cenovo dostupnejší verzií vírivky A7L. Je to stredne veľká vírivka, ktorá ponúka niekoľko relaxačných zážitkov. Táto vaňa ponúka pohodlné tvarované lehátko pre maximálnu relaxáciu a 4 JetPack podľa vášho výberu, každý v jedinečnom sedadle.

vírivka R7L
R7L

 

Comfort Line R7L

Rozmer vírivky je 224 x 224 cm a výška 91 cm. Obsahuje 4x JetPack sedadlá. Bežná cena : 16440.-Eur naša cena s 20% zľavou 13152.-€ s DPH

Comfort Line R7

Vírivka prispôsobená pre zábavu a relax väčšieho počtu osôb. Táto stredne veľká vírivka je priestranná, poskytuje dvojicu sedadiel s masážami zápästí, bedier a nôh. Okrem toho je každé rohové sedadlo JetPack, ktoré môžete vymieňať.

vírivka R7 Villeroy&Boch
Vírivka Villeroy&Boch R7

 

Comfort Line R7

Rozmer : 224 x 224 cm, výška: 91 cm JetPack : 4x Bežná cena : 16200.-€, naša cena s 20% zľavou 12960.-€ s DPH

Comfort Line R6L

Model R6L je úsporná vírivka pre 4 osoby. Vhodná hlavne pre menšie rodiny, umiestnenie do menších priestorov – na terasu, balkón. Vírivka je vybavená 3 sedadlami JetPack, zahŕňa komfortné tvarované lehátko s masážou lýtiek a chodidiel.

vírivka R6L Comfort Line
Comfort Line R6L VilleroyBoch

 

Comfort Line R6L

Rozmer : 203 x 224 cm, výška: 86 cm JetPack : 3x Bežná cena : 13680.-€, naša cena s 20% zľavou 10944.-€ s DPH

Comfort Line R5L

Model R5L je úsporná a kompaktná vírivka, ktorá poskytuje uvoľňujúcu masáž za rozumnú cenu. Táto vírivka pre 3 osoby je ideálna pre nezadaných jednotlivcov, páry, ktoré potrebujú menšiu vírivku za nižšie vstupné náklady, ale bez straty kvality či pohodlia. Obsahuje 2 JetPack sedadlá, pohodlné lehátko, ktoré poskytuje aj jedinečnú masáž zápästí a lýtok.

vírivka R5L Comfort Line
Comfort Line R5L VilleroyBoch

 

Comfort Line R5L biela

Rozmer : 173 x 213 cm, výška: 79 cm JetPack : 2x Bežná cena : 12420.-€, naša cena s 20% zľavou 9936.-€ s DPH

Villeroy & Boch rada víriviek Premium Line

Prémiová produktová rada víriviek Villeroy & Boch s maximálnou výbavou. Jedná sa o najlepšiu možnú kombináciu vírivky a technológie. Každá vírivka je vybavená špeciálnymi JetPack sedadlami, ktoré môžete navzájom vymieňať a užívať si tak stále nové a nové kombinácie masážií. Celkovo môžete mať zapojených až 6 rôznych masážnych sedadiel  z celkového počtu 16 tich JetPack, ktoré si môžete dokúpiť a užívať si tak nespočet možností pre Váš maximálny komfort a zážitok z domáceho wellnessu.

Premium Line A8L

je priestranná vírivka pre 7 osôb s rôznou konfiguráciou sedadiel, ktoré zahŕňajú pohodlné komfortné tvarované lehátko a luxusné relaxačné rohové sedenia spolu s výberom 6 unikátnych JetPacks. Ideálny model pre stredné a väčšie rodiny, rovnako tak pre pravidelné večierky a oslavy s priateľmi.  Vyberte si svoje obľúbené miesto a užívajte si spoločne s rodinou či priateľmi až 271 hydromasážnych trysiek – toto nemá žiadna iná vírivka.

Comfort LIne A8L
Vírivka Premium Line A8L

 

Premium Line A8R opal

Rozmer:239 x 239 cm, výška: 97 cm JetPack : 6x Hmotnosť: 353/2856kg Bežná cena : 23400.-€, naša cena s 20% zľavou 18720.-€ s DPH

Premium Line A8D

Jedinečné usporiadanie a množstvo funkcií robí z modelu A8D unikátnu rodinnú vírivku zameranú hlavne na komfort. Unikátne masážne lehátko zahŕňa masáž zápestí, bedier a chodidiel. Dve lehátka majú ideálne rozmiestnenie pre príjemnú masáž a konverzáciu vo dvojici.

vírivka Premium Line A8D
Premium Line A8D

 

Premium Line A8D pearl

Rozmer:239 x 239 cm, výška: 97 cm JetPack : 5x Hmotnosť: 346/2796kg Bežná cena : 22440.-€, naša cena s 20% zľavou 17952.-€ s DPH

Premium Line A8

Vírivka A8 prináša maximálny komfort a priestor podobne ako jej menovec limuzína od Audi. Môžete si ju užívať osamote, alebo pozvať priateľov. Máte priestor na sedenie až pre 8 osôb a vďaka 6 JetPack sedadlám nekonečné možnosti masáží z ktorých si vyberie každý. Okrem JetPack sedadiel sa vo vírivke nachádza jedinečne tvarovaná individuálna masáž nôh. Vírivka môže byť vybavená až 267 tryskami.

Premium Line A8
Prepium Line A8

 

Premium Line A8 pearl

Rozmer:239 x 239 cm, výška: 97 cm JetPack : 5x Hmotnosť: 344/2907kg Bežná cena : 23640.-€, naša cena s 20% zľavou 18912.-€ s DPH

Premium Line A5L

Vírivka A5L je najvybavenejšia vírivka s kompaktnými rozmermi pre 3 osoby na trhu. Jej výška len 79 cm ju umožňuje preniesť aj do priestoru s dverami  šírky 80 cm. Bezproblémov ju môžete umiestniť na balkóne, terase a podobne. A5L je idálna vírivka pre páry a menšie rodiny, ktoré vyžadujú maximum. Dve plnohodnotné sedadlá, ktoré zahŕňajú masáž zápesí, bedier a lýtok a 3 JetPack pre maximálnu individuálnu relaxáciu bez obmedzení s možnosťou až 139 trysiek.

vírivka A5L Villeroy&Boch
Comfort Line A5L

 

Premium Line A5L opal

Rozmer: 173 x 213 cm, výška: 97 cm JetPack : 3x Hmotnosť: 206/1456kg Bežná cena : 17760.-€, naša cena s 20% zľavou 14208.-€ s DPH

JetPacky pre vašu vírivku

Jetpack-JP101-Oscillator.
JetPack JP101 Oscillator

 

JetPak JP101

Oscilačná masáž 4 oscilačné trysky Vám poskytnú ukľudňujúcu masáž, ktorá zasiahne všetky tlakové body na chrbte.

JetPack JP106
JetPack JP106

 

JetPack JP106

Cielená liečba pre krk. Zabudnite na bolesti hlavy a krčnej chrbtice. Tento JetPack Vám pomôže uvolniť krčné svalstvo a zbaví Vás stresu.

JetPack 116
JetPack 116

 

JetPack 116

Uvoľnite svoje telo a myseľ ukludnujúcou masážou spojenou so zvukom vodopádu. Tento JetPack je ideálny pre dlhotrvajúcu príjemnú relaxáciu.

JetPack 113
JetPack 113

 

Jet Pack 113

Unikátny zážitok = JetPack 113 Priaznivá, jemná masáž, ktorá znižuje psychické napätie a rozmaznáva pokožku. Žiadna iná vírivka neposkytuje podobnú masáž pretože tieto dýzy sú len v JetPack od Villeroy&Boch.

JetPack 111
JetPack 111

 

JetPack 111

Radi meditujete ? Tento JetPack s 5 rotujúcimi-pulznými tryskami Vás uvedie do stavu pokoja, meditácie. Skutočne úžasná pohodlná masáž, ktorá Vás obklopí.

JetPack 112
JetPack 112

 

JetPack 112

Najintenzívnejšia masáž chrbta. Špeciálny JetPack pre uvoľnenie chrbtových svalov. Ideálny pri bolestiach po športovom výkone, vhodný na liečenie po úrazoch.         Verím, že z článku ste získali prehľad o vírivkách Villeroy&Boch a pomohol Vám vybrať si konkrétny model, ktorý Vás, Vašu rodinu a známych bude rozmaznávať dlhé roky. Výberom modelu to ale nekončí. Dôležité je prejsť ešte ďalšie podrobnosti, ktoré nám pomôžu k objednaniu a dodaniu Vašej novej vírivky. Kúpu vírivky prirovnávam k objednaniu auta a preto netreba nič podceniť. Kontaktujte ma telefonicky 0907 559 466 alebo emailom: lukas@arter.sk Pomôžem Vám s konkrétnym výberom, objednaním a dodaním vírivky. Garantujem Vám najnižšie ceny a najlepšie doživotné servisné a údržbové služby.

STIAHNITE SI ZDARMA PRÍRUČKU: 7 TIPOV AKO SI SPRÁVNE VYBRAŤ VÍRIVKU

virivky

Vložiť komentár