fbpx

Používate porovnávač heureka, najnakup.sk ?

Najnakup.sk a Heureka sú najlepšie slovenské porovnávače/vyhladávače cien

Sú to výborní pomocníci pre vyhľadanie najlepšej ceny, hľadaného výrobku. Ale to nie je všetko! Ďalšou veľkou výhodou, ktorú majú vyhľadávače je, že v nich nájdete aj hodnotenie eshopov a recenzie od zákazníkov.

porovnávače cien

Ako to funguje v praxi?

Príklad: chcete kúpiť nový televízor. Máte vybranú značku a presný model. Navštívite niektorý z vyhľadávačov a do vyhľadávacieho políčka vložíte označenie/kód televízora. Za pár sekúnd máte na obrazovke zoznam obchodov – eshopov, kde si môžete tento televízor objednať. Tieto obchody si viete zoradiť podľa ceny, za akú predávajú daný televízor vo svojom e-shope.

rekonstrukcia kupelne

Bez dlhého hľadania a surfovania na internete, preklikávania sa množstvom stránok si môžete za pár sekúnd až minút nájsť eshop, ktorý vám vami hľadaný výrobok predá za najlepšiu cenu. V detaile eshopu vidíte, koľko ľudí hodnotilo eshop, a ako sú s eshopom spokojní. Nájdete aj e-shopy s certifikátom (Overené zákazníkmi, Obchod odporúčaný zákazníkmi, atď.), tieto môžete považovať za spoľahlivé a nemusíte sa báť, že ide o nejakého “podnikavého” obchodníka, ktorý vám nedodá tovar, alebo inak znepríjemní život.

Na Slovensku máme aktuálne viacero vyhľadávačov cien. Väčšie aj menšie, niektoré sú dobré na elektroniku a iné zas pre bývanie. Porovnanie cien sa jednoznačne oplatí, môžete ušetriť nemalé sumy.

Ja vyhľadávam najradšej cez vyhľadávače HEUREKA a NAJNAKUP. Majú široký záber a človek tu nájde takmer všetko. Ďalšie vyhľadávače sú napríklad : www.pricemania.sk, www.najlepsie-ceny.sk, www.superdeal.sk.

Ak budete nabudúce kupovať nejaký spotrebič, elektroniku, prípadne budete hľadať najlacnejšie vybavenie do vašej novej kúpeľne, vyskúšajte aj:

logo_heureka_sk

logo_280_70_t

Prajem vám veľa ušetrených eur!

Stanislav Pekar, váš kúpeľňový guru :-)

 

kupelnova prirucka


kupelna snov


graficky navrh kupelne

Vložiť komentár