fbpx

Dizajnérska “ šupa “ od Antonia Citteria Axor Citterio E

Geniálny nápad – Nové doplnky AXOR Citterio E

Antonio Citterio patrí k najlepším svetovým dizajnérom. Vie sa vžiť do potrieb užívateľov a preto všetko čo navrhne je na prvý pohľad praktické a ľahko ovládateľné. Nová kúpeľňová kolekcia doplnkov AXOR Citterio E je toho najlepším dôkazom.

hansgrohe axor

Vravíte si, že v kúpeľni sa už nič nové, nič zásadné nedá vymyslieť?

Antonio Citterio má iný názor. Novú kolekciu doplnkov tvorí 37 produktov, ktorých základnú časť tvorí opakovanie jedného základného elementu, a to obdĺžniku s oblými tvarmi, menia sa len rôzne dĺžky.

Pokiaľ sa pripevní na stenu vo vodorovnej polohe, slúži ako základ pre poličky, v sprchovom kúte ju použijete ako sprchový set pričom môžete veľmi jednoducho nastavovať potrebnú výšku sprchy.

Ak hľadáte madlo nad vaňu či do sprchového kúta tento obdĺžnik len pripevníte na stenu a príjemné robustné madlo je hotové. Ďalšou možnosťou ako využiť tento elegantný obdĺžnik je použiť ho ako vešiak na osušku, alebo ako poličku a vešiak zároveň. Do poličky môžete jednoducho vkladať doplnky, ktoré ju premenia na dávkovač mydla, držiak toaletného papiera či držiak wc kefy.

Kolekcia doplnkov ešte nie je v predaji, vybavenie značky Axor a Hansgrohe si môžete prezrieť napríklad tu

rekonstrukcia kupelne

Batérie Axor Citterio

Rovnako veľký výber ako pri doplnkoch novej série máte aj pri výbere batérií.

Antonio pre Vás pripravil stojánkové, nástenné, termostatické, kohútikové batérie ale aj s joystickovým ovládaním  či páčkou. Všetky sa ovládajú veľmi jednoducho nielen vďaka piktogramom, ale hlavne preto, že celá kolekcia bola tvorená ako kolekcia pre hotelových hostí.

Stvoril ju teda tak, aby jej používanie bolo intuitívne a aj človek, ktorý sa ocitne v kúpeľni po prvý krát nemal žiadny problém.

Novú kolekciu pripravoval a konzultoval s Philippem Grohe pre značku AXOR 4 roky, čo nie je až tak veľa, pretože na trhu sa musí úspešná rada udržať oveľa dlhšie.

Spolupracujú spolu už 14 rokov a dobre vedia, že nič sa nedá unáhliť. Elegantné a nadčasové tvary novej rady Citterio E sú vďaka svojej praktickosti vhodné pre veľmi moderné kúpeľne a rovnako pre funkcionalistické či štýlové.

Všade tam, kde sa musí stretnúť funkcionalita s priestorom.

Zdroj: bydlení.idnes.cz,  hansgrohe.cz, youtube.com

[mashshare]

 

kupelnova prirucka


kupelna snov


graficky navrh kupelne

Vložiť komentár